TROCHĘ O NAS

TROCHĘ O NAS

Salon Optyczny Hilary jest wzorcową firmą rodzinną, która działa na rynku od 1997 roku. Cechami, które wyróżniają nas spośród innych salonów są: wysoki poziom świadczonych usług, solidność, terminowość, duży asortyment oraz indywidualne podejście do Klienta. Właśnie dzięki temu tak wielu zadowolonych klientów skorzystało z naszej oferty w ciągu ostatnich 20. lat.

Pomoc przy wyborze szkieł i opraw - każdy nasz Klient może liczyć nie tylko na dużą wiedzę merytoryczną oraz doświadczenie naszych pracowników w doborze szkieł, ale również na rady dotyczące aktualnych trendów w modzie oraz dopasowania opraw do rysów twarzy.

Posiadamy własny gabinet okulistyczny (spełniający normy NFZ) pozwalający na szybkie zbadanie wzroku Klienta, którego wynik jest konieczny przy doborze szkieł. Dzięki wysokiej kulturze osobistej oraz przyjaznemu podejściu również do naszych najmłodszych Klientów zdecydowana większość osób, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług, wraca do nas po latach oraz poleca nasz salon swoim znajomym.

Współpracujemy z dostawcami szkieł, opraw i soczewek kontaktowych najwyższej jakości między innymi z firmami: Hoya,Essilor,CarlZeiss, które przyznała nam certyfikay autoryzowanego partnera

Zapraszamy

ul.Warszawska 67

05-092 Łomianki

Zadzwoń i umów się na wizytę
do okulisty

22 732 26 21

telefony

Tel: 22 751 83 17

Tel: 22 732 26 21

Tel: 22 732 26 22

mail: info@salonhilary.pl

  • Wix Facebook page

@2023 by U.C. Clear. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now